Domů » Zahrajte si hru, která vás vrátí do života

Zahrajte si hru, která vás vrátí do života

  • od

Den může být rázem parádní, když se někdy v jeho průběhu skvěle pobavíte. Tím spíše, pokud se nebudete bavit sami, ale spolu se svými přáteli či s rodinou anebo třeba s kolegy z práce, se kterými chcete utužit vzájemné vztahy a vytvořit tak skvěle fungující tým. A o co vlastně konkrétně jde?
stejné kostky.png
Jde o únikovou hru, nový druh parádní zábavy, která sem zamířila až z tajemného dálného východu. A je stejně tajemná a zašifrovaná jako krajina jejího původu anebo třeba jako tajní agenti, kteří jí stáli předlohou, a kterými bychom se my běžní smrtelníci chtěli alespoň na chvíli stát a vyzkoušet tak na vlastní kůži nevšední dobrodružství, které by nám jistě vhodně okořenilo náš zaběhaný životní rytmus.
Mít své zvyky, dobrou práci anebo alespoň stálé zaměstnání, rodinné rituály, to všechno je paráda, ale jak všichni víme, tak všeho moc škodí. Tím spíš, když se ze života stane okoukaná rutina, která nás pomalu semele na kaši. Takže aby se to nestalo, je potřeba svůj život čas od času něčím zajímavým okořenit. Třeba právě tím, že vyzkoušíme něco, co jsme doposud ještě nikdy nezkusili.
Takže jestliže hledáte zábavu, která vás osloví a jen tak vám nezevšední, tak ve svém městě vyhledejte nejbližší únikovou místnost, může to být třeba escape room Pardubice nebo kterákoli jiná ve vašem okolí. Pobyt v této místnosti si předem zamluvte, jen tak budete mít jistotu, že na vás vyjde řada, a že bude všechno včas přichystáno právě proto, abyste si to mohli parádně užít.
jiné dveře.jpg
Hodinu času tak budete řešit nevšední úkoly, pořádně zapeklité hlavolamy, tajemné šifry, a možná vám přitom všem bude pořádně dusno, tak jako tajnému agentovi ve filmech, na které se rádi díváte. Zkrátka jde o to, že zahrát si únikovou hru je jedinečnou příležitostí, jak si vlít do žil adrenalin a začít znovu naplno žít, a ještě navíc společně s lidmi, které máte rádi.