Domů » Zábava na firemních večírcích

Zábava na firemních večírcích

  • od

Mnozí z vás to znají. Firemních večírků je des už všude plno. Ano, bývaly už dřív, jen se jim jinak říkalo, ale bylo to v podstatě to samé. Každé společenství lidí má nějaké představy, očekávání, mentalitu. Podle toho by se také zábava na večírek měla vybírat. Těm, kteří pracují fyzicky nejspíš nevymyslíme mnoho pohybu, necháme je spíš odpočinout. To samé samozřejmě platí obráceně.
firemní večírek

·        Co nikdy na večírku nedělat

Bavení se o práci by mělo být na firemních večírcích přísně zakázáno. Také se vůbec nedoporučuje se bavit o výplatách jednotlivých zaměstnanců a kolegů. To by ve spojení s nějakým tím alkoholem, mohlo vyvolat pěkně negativní reakce. Dobrým tématem ale prý není ani počasí a svěřování se s osobními problémy. Ale třeba vyprávění historek z cest, vtipů nebo třeba kutilské novinky, to jsou témata, která nikoho neurazí a rozhodně pobaví.

·        Nejznámější hrou je flaška

Hráli jste ji někdy? Asi by v mnoha případech nyní zazněla kladná odpověď. Ale pokud je vaše představa taková, že se jedná ryze o hru spojenou se svlékáním, pak se mýlíte. Hrát se dá přece o pití panáků, o plnění nejrůznějších úkolů. Záleží na domluvě zúčastněných.

·        Oblíbenou hrou je také pantomima

Vylosujte si nějaké zadání postavy, povolání, jakékoli činnosti a ostatní musí uhodnout. Podobně se dá hrát i se slovy. Vyberete si slovo a ostatní se ptají. Musejí se ale ptát tak, abyste mohli odpovídat pouze ano či ne. V obou uvedených případech se dá užít spousta legrace.
společenské prostory

·        Co nejvíce věcí

Zábavná je také hra s věcmi. Jeden z hostů vylosuje písmeno a skupinky, do kterých se hosté rozdělí, začnou nosit co nejvíce věcí, v předem stanoveném limitu, jejichž názvy začínají právě od daného písmene.

·        Co se skrývá na fotce

Zábavou také může být rozeznávání fotografií. Zručný fotograf nafotí několik detailů různých věcí a ostatní pak hádají, o jaký předmět se jedná. Věřte, že i u takové hry se dá užít sousta legrace. Ať už se ale budete bavit jakkoli, nezapomeňte na to, abyste se za nic nemuseli stydět.