Domů » Vždyť jde jen o masáž

Vždyť jde jen o masáž

  • od

Chlapi už jsou prostě takoví. Zpravidla se otočí za každou sukní, pokud jim to tělesná schránka jenom dovoluje, a vesměs by si dali i říct, kdyby tomu nebránily konvence a třeba jejich drahá polovička.
Což ale neznamená, že jsou to nezbytně prostopášníci. Chlapi nejsou zkažení. Jde prostě jenom o pouhé volání přírody, které je v nich od nepaměti zakořeněné a bez kterého by vlastně lidstvo vymřelo už ve svých úplných počátcích.
Je-li tedy muž oddaný své drahé polovičce natolik, že nikdy na jinou ani nepomyslí, je to spíše proti přírodě, než že by šlo o vzor ctnosti. masáž obrázek
A to, že se chlap rád poohlédne po nějakém tom atraktivním protějšku, ještě vůbec nic neznamená. A zrovna tak nic neznamená ani to, dopřeje-li si třeba čas od času nějakou tu profesionálně provozovanou erotickou masáž. Protože tu jde vlastně jenom o to, že si dopřeje chvilkové zpříjemnění života, jež je zcela bez jakýchkoliv rizik i závazků. Prostě se na okamžik popustí uzda fantazii, pudy si přijdou na své a pak se zase vše vrátí do zaběhnutých kolejí.
Erotické masérky Matahari salon jsou tu totiž právě od toho. Aby si nevybouřený chlap přišel na své a nikomu to neublížilo. Tady přece nejde ani o riziko přenosu pohlavních chorob, ani o pokusy rozbít manželství. Tady jde vskutku jenom o tu trochu uspokojení, které člověku (a ne nezbytně jenom muži) v každodenním životě schází.akt ve sprše
A tak není ničím zavrženíhodným, pokud si člověk čas od času odskočí do kvalitního masážního salonu, jenž není žádným synonymem pro nějaký ten hampejz, veřejný dům, bordel a podobnými výrazy označovaný dům neřesti.
Člověk si tu dopřeje docela obyčejnou erotickou masáž celého těla horkými oleji, osprchuje se tu s vybranou masérkou či bez, uvolní se. A to je vše.
A proto by se neměl nikdo pohoršovat. Všichni jsme přece něco alespoň trochu podobného někdy v životě zažili. A rozdíl je jen v tom, že jsme za to v amatérské podobě neplatili.