Domů » Už žádné nudné dárky. Buďte originální!

Už žádné nudné dárky. Buďte originální!

  • od

Každý rok řešíme to samé https://www.auto-mat.cz/co-delame/kauzy/mo-pro-vsechny/mestsky-okruh-pro-vsechny-neni-dual-aneb-varianty-dostavby-mestskeho-okruhu/ – co dát tátovi, dědovi nebo partnerovi k narozeninám či jinému životnímu jubileu. Není to zase až tak jednoduché, pokud nechceme spadnout do stereotypu a darovat neustále to samé dokola. Vždyť košile, ponožky nebo kosmetika už jsou ohrané. Co ale vymyslet? Inspirujte se originálními dárky pro muže v podobě dřevěné bedny s páčidlem. Rozhodně nezklamete.
Na výběr je hned několik beden, z nichž každá je určena pro určitý typ muže. Součástí každé bedny je originální páčidlo, pochutiny a nápoje dle zvolené varianty. Tak například:žena a muž v objetí

  • Bedna pro pivaře obsahuje jak jinak než tento zlatavý mok vícera různých značek. Doplněna je pochutinami vhodnými k pivu ve formě nalámaných preclíků s příchutěmi. Nechybí ani ručně vyráběné podtácky nebo otvírák. Exkluzivní verze této bedny obsahuje navíc karamelky s příchutí piva a chladící půllitr. Pokud je muž zároveň milovníkem masa, můžete zvolit další variantu, kde kromě piv naleznete také masové delikatesy, jako je paštika z divočáka či srnce, salámy chorizo a polický uherák, vepřově maso uzené kouřem či staročeská nádivka pečená ve skleničce.
  • Bedny pro milovníky rumu obsahují rumy prémiových značek (Zacapa, Diplomatico, Bumbu, Don Papa, Božkov Republica,…) a další pochutiny, jako švýcarská čokoláda, čokoláda k rumům, jelení terina, džem s rumem nebo preclíky.
  • Bedny pro milovníky sladkého mohou obsahovat buď výhradně čokoládu nebo směs bonbonů, čokoládových tyčinek či preclíků v čokoládě.
  • Bedna pro masožravce obsahuje výběrové masové pochutiny doplněné o grilovací omáčky k masu, paštiky či štangle salámu.
  • Bedna pro whiskaře obsahuje kromě láhve whisky dle výběru také houpavé sklenice a speciální podložky pod ně také pochutiny a stylové ledové kostky.
  • Bedna pro kafaře obsahuje výběrové zrnkové kávy a pochutin z ní vyrobené, například čokoládu či marmeládu. Nechybí ani ledová káva či kávová zrna v čokoládě.

silueta – žena obdarovává muže (nebo naopak)
Bednami výčet originálních dárků rozhodně nekončí. V nabídce je například také cihla, po jejímž rozbití přiloženým kladivem muž objeví dárkovou kartu do určitého e-shopu dle výběru dárce. Nechte se inspirovat a nepropadejte všednosti – není k tomu žádný důvod. Odměnou vám bude radost obdarovaného, který jistě vaši originalitu ocení.