Domů » Typy, jak naladit vaše bydlení na podzim

Typy, jak naladit vaše bydlení na podzim

  • od

1.  Podzimní úklid

I když to nezní zrovna vábně, určitě to vašemu bytu prospěje. Jednou za čas je velký úklid potřeba, byt znovu prokoukne a vy se v něm budete určitě cítit mnohem lépe, a navíc ze sebe budete mít dobrý pocit a vaší skvěle odvedenou prací se můžete kochat celý další čtvrtrok.
podzimní les

2.  Doplňky v barvách podzimu

Podzimní barvy jako je například vínová, hnědá nebo tmavě zelená zaručeně dodají vašemu bytu ten správný podzimní nádech. Samozřejmě to nejsou jen výše jmenované bary, můžou to být jakékoli barvy, které vám připomínají podzim a ve kterých se vy budete cítit příjemně.
svíčka u okna

3.   Nakupte svíčky

Svíčkami se dá asi nejlépe a nejrychleji navodit nějaké příjemná atmosféra, ať už chystáte večerní romantiku nebo si chcete zpříjemnit podzimní odpoledne. Svíčky umí nádherně provonět celou místnost nebo i celý byt. Výběr vůně je samozřejmě úplně na vás, opět záleží na tom, co vám podzim připomíná, ať už to je jehličnatý les nebo pečené jablko se skořicí.

4.  Pročistěte si váš šatník

Občas není na škodu otevřít svůj šatník a vytřídit věci, které vás stále baví nosit a máte je rádi a věci, které víte, že už nikdy nosit nebudete. Navíc se blíží chladnější část roku a bylo by vhodné upozadit letní kousky a vytáhnout z krabic delší kalhoty a svetříky. A co s oblečením, které vytřídíte? Můžete je například darovat, těm, co je potřebují a nemůžou si je dovolit. Nebo pokud je to kousek, který jste snad ani jednou neměli na sobě, stačí vzít telefon, oblečení vyfotit a nabídkou k prodeji. A jako bonus si z takto utržených peněz můžeme nakoupit nové kousky na podzim.
žena s kelímkem

5.  Koupel s bohatou pěnou

Máme to všechno za sebou, náš domov voní podzimem a je jako nový, můžeme na sebe být pyšní, za takovou práci si zasloužíte příjemnou odměnu. Myslím, že horká koupel neurazí nikoho, je to výborný relax a pokud ještě stále necítíte ten podzim všude kolem vás, kupte si pěnu či sůl do koupele s příjemnou podzimní vůní.