Domů » Trampolína 366 je jednou z nejoblíbenějších

Trampolína 366 je jednou z nejoblíbenějších

  • od

Trampolíny velkých průměrů se prodávají samy. Velký zájem o tato cvičební nářadí způsobil dominový efekt, který se spustil jako lavina již před několika lety. Svůj podíl na tom má několik faktorů, zejména osobní zkušenost, která se šíří mezi lidmi formou osobního rozhovoru, anebo mediální – zveřejněnými zkušenostmi, nejčastěji na prodejních serverech.siluety dvou skákajících postav
Internetový prodej se řídí určitými pravidly a nejvíce do něj zasahují právě zákaznické reference. Někteří lidé popisují výrobek pouze jako takový – jeho vlastnosti, provedení konstrukce, materiál, pevnost, obtížnost montáže, zazimování atd. Ale řada lidí se také zmiňuje o svých vlastních zkušenostech přímo ze skákání a právě na velkých průměrech náčiní jsou nejpůsobivější.
Ideální velikost pro dětské skotačení – jestliže opatříte trampolínu ochrannou sítí, může působit trochu stísněně, a to se bude stupňovat tím více, čím menší bude průměr odrazové plochy. U trampolíny 366 se pocit stísněnosti či klaustrofobie zpravidla neprojevuje.
Stanový přístřešek pro děti i dospělé – v poslední době se začaly úspěšně prodávat stanové přístřešky, které se staví na odrazové ploše. Mají zpravidla tvar kupole a mohou si v nich děti hrát, nebo nocovat i se svými rodiči. Trampolína se tak může proměnit ze sportoviště v hrací koutek, případně v dobrodružnou zábavu s kamarády, a pobyt či nocleh může připomínat spaní na nafukovací matraci anebo na vodní posteli.dívka při výskoku
Bezpečnější nářadí, než malé průměry – čím větší plocha na skákání, tím stabilnější bývá konstrukce včetně opěrných trubek, a tím je také menší pravděpodobnost pádu z nářadí. Cvičenec obvykle skáče uprostřed a i větší zakolísání a dopad mimo středovou osu se u velkých průměrů obejde bez potíží. U malého průměru nářadí se častěji můžete dostat na okraj trampolíny, narážet na ochrannou síť a dopadat na kryt pružin.