Domů » Ten pravý letní základ získáte v soláriu

Ten pravý letní základ získáte v soláriu

  • od


Plavková sezóna je tu a spolu s ní i velký test toho, jak jste se letos do plavek zvládli připravit. A pokud si náhodou myslíte, že všechno během pár dní doženete, tak jste na velkém omylu. Jestliže zrovna nejste v příliš dobré kondici, je ideální začít pravidelně cvičit a hýčkat svou pokožku několik měsíců před tím, než své tělo vystavíte světu. Ovšem jestliže jste letos zaspali, tak nezoufejte, něco se dá přece jen zachránit, třeba před tím, než vyrazíte na velkou dovolenou, ze které si jistě chcete dovést ty nejlepší vzpomínky a pěkné fotografie.

solárium

Vytvarovat své křivky už zřejmě nestihnete, takové zázraky se nedějí na počkání. Ovšem můžete získat alespoň tu pravou barvu, kterou vám budou na pláži všichni závidět.
Máte pocit, že tento úkol splníte, až své tělo poprvé vystavíte na sluníčku? Jedná se o velký, a přitom poměrně častý omyl. Náhlým dlouhým sluněním můžete svou pokožku nepříjemně spálit, takže místo příjemného hnědého odstínu bude zarudlá, a ještě navíc nerovnoměrně opálená. A s takovým výsledkem opravdu nikoho neohromíte. Navíc, pokud zrovna nevyrazíte na nudistickou pláž, budete mít na těle bílé skvrny od podprsenky a spodního dílu plavek.

bílé bikiny

Takže před tím, než se v tomto létě poprvé odhalíte, naplánujete si ještě několik krátkých návštěv solária v Brně . Rozhodně se vám to vyplatí. Právě tam získáte tu pravou barvu, jakou vám budou všichni závidět. A na tento krásný a šetrný základ v podobě zdravého opálení můžete následně přidávat další bez obav z toho, že byste svou pokožku poškodili.
Nadto, krásné letní opálení se vám vrátí i v zimní plesové sezóně, protože zdravě a rovnoměrně opálené tělo budete moci bez obav vystavovat ve večerních šatech s hlubokými rozparky a výstřihy a vždy budete ze všech stran vypadat naprosto dokonale. A když se ještě navíc budete přes léto dostatečně hýbat, dokonalé tělo bude rázem na světě.