Domů » Skladovací prostor pro firmu i soukromníka

Skladovací prostor pro firmu i soukromníka

  • od

Jestli hledáte skladovací prostory za rozumnou cenu a dostupné bez omezení, potom jste na správném místě. Nabízíme vám totiž možnost využít našich skladových kontejnerů, do kterým můžete uložit téměř cokoliv, pokud to odpovídá bezpečnostním normám a platným zákonům.

Musíte také myslet na to, že kontejnery se nachází pod širým nebem, proto skladování věcí choulostivých na změnu teplot je jen na vaše vlastní riziko. Doporučujeme tedy skladovat pouze zboží, které nevyžaduje speciální skladovací podmínky.

žlutý skladovací kontejner

Můžete využít krátkodobého pronájmu prostor v rozmezí 1–21 dní, nebo dlouhodobého pronájmu na období 2–6 měsíců. Ceny začínají už na 3441,- Kč za měsíc, čím delší doba pronájmu, tím nižší cena pro vás. Skladovací kontejner vás tak vyjde mnohem výhodněji než kamenný sklad, jejich ceny vzhledem k současné situaci stále stoupají.

Areál OTPsklady.cz je zabezpečený a pro naše klienty dostupný 24/7, v nočních hodinách je však třeba návštěvu předem hlásit, kvůli bezpečnosti. Ke svému zboží, materiálu, vybavení, čemukoliv tak máte neomezený přístup podle vašich potřeb.

Jak to celé funguje? Pronájem si můžete vyřídit pomocí online formuláře z pohodlí domova. Na našich webových stránkách si jednoduše vyberete termín, kdy potřebujete skladovací kontejner využít, následně si z dostupných kontejnerů vyberete větší či menší, podle vašich potřeb a zadáte údaje potřebné k vystavení faktury. Následně budete vyzváni k platbě a ve chvíli, kdy obdržíme peníze na náš účet, zašleme vám přístupové údaje k vašemu skladovacímu kontejneru.

skladovací kontejnery

Pak už vám nic nebrání přesunout vaše věci do našeho zabezpečeného areálu. Váš požadavek dokážeme vyřídit velmi rychle a díky automatizaci celého procesu nebudete omezeni naší pracovní dobou. V případě požadavků, které se vám nepodaří zajistit prostřednictvím formuláře, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku, kde je také možné rezervace provádět. Zde vám můžeme nabídku upravit skutečně na míru podle vašich potřeb.