Domů » Pusťte se do svých plánů s americkou nebankovní hypotékou!

Pusťte se do svých plánů s americkou nebankovní hypotékou!

  • od

Máte velké sny a představujete si, co všechno byste si mohli pořídit, kdybyste měli plné kapsy peněz. Kdybyste měli dokonce tolik peněz, že by se vám do kapes ani nevešly. To by pro vás jistě nastal ráj na zemi! Nicméně i když vás nepotkalo štěstí v loterii ani pohádkové dědictví, tak ani v tom případě nemusíte klesat na mysli. Stále existují způsoby, jak si zajistit plné kapsy peněz, i když platí, že to, co si půjčíte, budete muset splatit i s úroky. Ovšem když si vezmete výhodnou půjčku s rozumným úrokem, tak toho v budoucnosti nebudete litovat. Tím spíše, když vám půjčené peníze umožní splnit si své velké životní plány. Ten pocit uspokojení za to jistě stojí!

detail bankovek

Možná nevíte, jakou půjčku zvolit, protože ať hledáte, jak hledáte, většina úvěrů je účelově omezená a můžete je využít pouze na bydlení. Vaší pozornosti by proto neměla uniknout jedinečná americká nebankovní hypotéka, která je mezi lidmi velice oblíbená právě proto, že je bezúčelová – a můžete ji tak využít k čemu jen budete chtít.

Pokud jde o to, co s takovou půjčkou můžete podniknout, vaší fantazii se meze nekladou. Můžete si objednat dovolenou na pohádkovém ostrově v tropickém ráji. Můžete si koupit auto nebo motorku, jaké vám budou všichni ostatní závidět. Můžete udělat velkou radost všem svým blízkým. Můžete objet svět, třeba na kole. A samozřejmě můžete splatit dluhy, které vás tíží. Ano, je to tak, americkou hypotéku je možné využít i k umoření exekucí. Jak je tedy patrné, je možné ji použít prakticky na cokoli.
koule ze stovek

Platí jen dvě jednoduché podmínky, které musíte dodržet proto, abyste takový vstřícný úvěr získali:

První podmínka platí u všech půjček, takže není žádným velkým překvapením – je třeba, abyste dokázali, že máte dostatečné příjmy pro splácení požadovaného úvěru.

A druhá podmínka je běžná jak pro všechny americké půjčky, tak i pro všechny nebankovní hypotéky – za svou půjčku musíte ručit dostatečně hodnotnou nemovitostí.