Domů » Pryč s nudou – vyrazte na laser game

Pryč s nudou – vyrazte na laser game

  • od

Nedopracujte se k tomu, aby se ve vašem životě objevila nuda a její prázdné místo. Rozšiřte si obzory a dopřejte sobě a všem milovaným přátelům pocit, že si ho užíváte naplno a nevynecháte žádnou akci, při které se můžete dokonale vyřádit.
Lidi v současné době podlehli hře známé jako laser game a v případě, že ještě nevíte, o co v ní běží, měli byste se jí brzy zúčastnit a přesvědčit se o tom, čím je tak nepřekonatelná a odlišná od jiné zábavní aktivity.

Aztec (12)

V arénách se pořádně zapotíte

Co by to bylo za hru, při které byste se ani trochu nezapotili a nebilo vám při ní srdce rychlostí blesku? Samozřejmě, že nejde o žádnou děsivou a nebezpečnou zábavu! Věřte, že se při ní odreagujete přesně tak, jak to potřebujete už nesmírně dlouhou dobu. Každý člen vašeho týmu bude vybavený laserovou vestou, která bude zaznamenávat možné zásahy.

  • Střílí se do hrudi, na ramena a na záda.

Dle toho, kolik vás bude, si můžete zvolit (nejlépe už předem díky rezervaci) vaši arénu, ve které se budete prát o prvenství.

  • K dispozici máte dvě – Labyrint nebo Aztéckou arénu.

V čem se mezi sebou liší je to, že každá z nich je prostorově jinak vymyšlená a samozřejmě i velká. V Labyrintu si přijdete na své i díky neonovému osvětlení, které znásobí váš adrenalin a zápal do hry. Aztécké chrámy vám zase nabídnou pohled i do venkovních prostorů a nespočet úkrytů, ve kterých budete chráněni před soupeřem.

labyrint (18)

Jak vybírat hru, do které se pustíte?

Jako naprostým začátečníkům, kteří ještě nevědí, co jich čeká, vám doporučujeme zvolit si typ hry, která je určena pro nové hráče. Je to i z toho důvodu, abyste si ji užili naplno a neřešili zbytečné manévry kolem sebe.

  • Při častějších návštěvách (a věřte tomu, že jich bude) se už nemusíte obávat toho, zvolit si i náročnější typ hry, při které dosáhnete zcela jiné úrovně než na samotném začátku, když jste o hře ještě nevěděli ani to, co vás v ní čeká.