Domů » Pro ještě lepší výkony

Pro ještě lepší výkony

  • od

Jestliže patříte k vyznavačům sportů jako jsou běžky, klasický běh, nebo cyklistika, jistě si zakládáte i správném oblečení a obutí, které přináší vašim http://pres-osu.blogspot.com/p/teorie-strihu-souhrn.html pohybovým aktivitám dostatečný komfort, který velkou měrou ovlivňuje vaše výkony. Dobrou volbou v tomto směru je sportovní a volnočasové oblečení silvini, které je odborníky neustále zdokonalováno ať už ve vývoji nových materiálů, tak i jejich dokonalému střihu. Naše oblečení pro sport se může pyšnit těmi nejlepšími vlastnostmi, jaké od tohoto typu oděvu požadujete.
Černá kresba cyklisty
Vybírejte například cyklistické bundy a vesty v dámské a pánské variantě za požití bambusového vlákna, a 100 % Polyesteru s vodním sloupcem 10000/8000. Termoregulaci zajišťuje praktické umístění odvětrání v prsní části. Velmi oceníte také prodlouženou zádovou část, která chrání bedra. Nezapomněli jsme ani na důležité reflexní prvky a praktické kapsy, umístěné u větší části modelů na hrudní části vest a bund, které využijete nejenom při cyklistice, ale velmi dobře obstojí i při běhu na lyžích. S blížícím se jarem je třeba prohlédnout váš starý cyklistický dres a poohlédnout se případně po nové výbavě. V naší nabídce naleznete modely z velmi lehkého, prodyšného materiálu, které navíc velmi rychle schnou a jsou opatřeny v zádové části praktickými trojitými kapsami. Dresy nabízíme v provedení s krátkým, nebo dlouhým rukávem, opatřené reflexními prvky. Nezapomeňte si prohlédnout také různé typy kalhot, které k dresu na kolo zcela jistě patří. Naleznete zde jak zateplené varianty pro jízdu za nepříznivých podmínek, tak i odlehčené varianty. Samozřejmostí je tvarovaná antibakteriální tvarovaná vložka.
Muž v dresu na horském kole v horské krajině
Na většinu námi nabízených produktů nabízíme, zajímavé slevy a dopravu zdarma. Připravte se na jarní sezónu již teď, jako pravý profesionál a za opravdu výhodné ceny.