Domů » Potřebujete pomoct s recyklací? Schoeller Allibert vám pomůže

Potřebujete pomoct s recyklací? Schoeller Allibert vám pomůže

  • od


Planetu Zemi máme jen jednu a je proto dobré, když o ni pěkně pečujeme a staráme se o životní prostředí. Proto je dobré recyklovat. Letos na jaře vám společnost Schoeller Allibert pomůže s úklidem a recyklací. Ne vždy je to snadné, a právě firma Schoeller Allibert vám s tím ochotně pomůže. Nabízí krom pomoci s recyklací i pomoc s úklidem, no nezní to jako fantastické podání pomocné ruky? Společnost Schoeller Allibert vám pomůže s recyklací kovů, baterií či potravin. Jedná se o odpad, který je náročný na skladování a může pak ničit přírodu. To vše se pěkně ale zrecykluje a využije pro další kvalitní využití, a to je prostě bomba! Schoeller Allibert spolupracuje s nizozemskou společností WeCycle a využila tak staré a opotřebované vybavení pro rybáře.

holka

Z tohoto vybavení pak díky recyklaci přepravky Stat Next! Právě tyto přepravky vám mohou pomoct s recyklací všeho, co byste potřebovali recyklovat. Sama společnost se může pyšnit velkým plus! Podařilo se jí krásně vyčistit oceán, který je domovem několika úžasných živočichů a rostlin. Společnost Schoeller Allibert spolupracuje také s firmou PreZero a zrecyklovala staré hračky, se kterými si už žádné dítě nehrálo. I tak našly hračky uplatnění a jsou z nich super přepravky MaxiLog. Dále můžete využít i super pevné paletové kontejnery, se kterými budeue určitě velmi spokojeni.

recyklace

Společnost Schoeller Allibert vám zcela jistě pomůže s recyklací elektrických a elektronických zařízení, s recyklací zařízení s ukládáním dat, s recyklací použitých baterií. A také i s recyklací chemického odpadu, do kterého například patří barvy, laky a další chemické odpady. Ve světě se poměrně hodně plýtvá potravinami, což je velká škoda. Přepravky Big Box Classic 1210 a Magilox skvěle využijete právě pro dané potraviny. Využívají se na výrobu krmiv pro zvířata či jako palivo. Recyklace má smysl a společnost Schoeller Allibert vám s ní pomůže včetně i potřebného úklidu.