Domů » Pořiďte Vašemu bazénu opravdu kvalitní ochranu

Pořiďte Vašemu bazénu opravdu kvalitní ochranu

  • od

Každý z Vás, kdo si pořídil na zahradu svůj vlastní bazén, dobře ví, jak je důležité udržovat vodu v něm obsaženou neustále v dokonalé čistotě. Samozřejmě, že všichni majitelé bazénů se snaží, aby bazénová voda byla krásně průzračná, a ošetřují ji nejrůznějšími chlorovými či kyslíkovými přípravky, které bazénovou vodu ochraňují před bakteriemi a nejrůznějšími řasami a podobně, ale do bazénové vody se bohužel dostávají i mechanické nečistoty, jako je například napadané listí z okolních stromů, kousky trávy, písku či hlíny na nohou koupajících a samozřejmě utonulý hmyz.

To všechno jsou mechanické nečistoty, před kterými potřebuje Vaše bazénové zařízení chránit. U nás https://eshop.techneco.eu/Kryci-plachty najdete jen ty nejkvalitnější folie a textilie, které ochrání Váš bazén před mechanickými nečistotami v době, kdy Váš bazén nevyužíváte, a to nejen přes noc, ale třeba také v nepříznivém počasí nebo přes zimní období. V našem obchodě najdete nejen folie, které Váš bazén ochrání, ale také takové, které jej pomohou vyhřát. Přesně tak. Solární krycí plachta kromě toho, že zabrání vniknutí nečistot do bazénu, také díky slunečním paprskům přes den bazénovou vodu vyhřeje a v noci udržuje konstantní teplotu vody, aby nevychladla.

Přijďte k nám a vyberte si z naší široké nabídky folií a textilií různých velikostí a tvarů, které zajisté budou skvěle sedět i na Váš bazén, a pokud byste v naší nabídce nenašli správnou velikost či tvar Vašeho bazénu, tak Vám ji necháme vyrobit na zakázku. Na nás se můžete spolehnout.