Domů » Pořádná zábava

Pořádná zábava

  • od

Není nic horšího než zábava, která zábavou vlastně není. Přesněni, představte si narozeninovou oslavu, na které se pouze jí a pije. Že takové znáte? Ano, asi každý z nás. Je ale mnohem lepší se pořádně zasmát a užít si spoustu legrace?
 zpěvák karaoke
Ø  Dabování filmů. Jedou z možností je dabování filmů. Pustíte si jakýkoli film, třeba váš oblíbený, ale klidně i jakýkoli jiný, rozdělíte si role, vypnete zvuk a dabujete. Koukali byste, co z vás bude padat za „moudra“. Rozhodně se zasmějete.

Ø  Zabavit se dá ale třeba s obyčejnou bramborou a párátky. Každý z hráčů si vezme bramboru a párátka, která musí v časovém limitu do brambory zapíchat. Kdo jich zapíchá nejvíce vyhrává. Měřit se dá i čas, za který je zase z brambory dostanete ven.

Ø  Her s písmenky a  mnoho. Jedna, velmi jednoduchá, může být třeba s předem daným písmenem. Na dané písmeno začne první hráč větu. Ostatní musí odpovídat slovy, která začínají také na dané písmeno. Pokud neodpoví třeba do deseti vteřin, vypadává.

Ø  Dřevo a nos. Hráči si sednou kolem stolu a pro jistotu z něj vše vyklidí. Jednoho nominují jako mluvčího. Ten opakuje dvě slova, dřevo a nos, v libovolném pořadí. Na slovo nos se hráči chytí za svůj nos a na slovo dřevo položí obě ruce na stůl. Kdo to splete, vypadává.

Ø  Karaoke. Velmi oblíbenou zábavou je také karaoke. Určíme porotu a zpěváky, pustíme písně bez zvuku a show může začít. Kdo to ještě nezkusil a jste alespoň trochu odvážní, zkuste to. Malá rada, po skleničce alkoholu to jde lépe.
vánoční večírek
Ø  Židle. Do kruhu se poskládá několik židlí. Vždy je to ale o jednu méně, než je zapojeno hráčů. Ti chodí kolem židlí a předem určený člověk řekne nečekaně nějaké slovo, musí si všichni sednout. Na koho židle nebude, ten, který si tedy na židli sednout nestihne, vypadává. Hraje se až do jedné židle a jednoho vítěze. Přejeme pěknou zábavu!