Domů » Nejčastější problémy žen

Nejčastější problémy žen

  • od


Nemám co na sebe
Toto je jeden z nejčastějších problémů. Přesto, že má plnou skříň různých hadříků, tak neví, který si na sebe vzít. Bude stát před skříní klidně dvě hodiny, ale i tak si nic nenajde. Vyzkouší deset outfitů a stále nebude vědět co na sebe. Řešení? Připravovat si oblečení den předem. Mít ve skříni základní kousky, které se dají lehce sladit s ostatním oblečením.
dívka opřená na okno
Co když se mu nebudu líbit
Žena i muž vyráží na rande vždy s obavami o tom, co si o něm pomyslí ten druhý. To je zcela normální. Jestliže máte obavy a přemýšlíte nad tím, jak bude rande probíhat, tak je jasné, že Vám na tom rande záleží. Nepřemýšlejte nad svými obavami. Vaše schůzka nějak dopadne. Nemusíte se líbit každému. Důležité je, abyste se chovali přirozeně a na nic si nehráli.
Moje pleť vypadá hrozně!
Tvář je většinou to první, čeho si na nás ostatní všimnou. Jestliže naše pleť není v hezkém stavu, tak je něco špatně. Může se jednat o špatné hygienické návyky nebo o hormonální nerovnováhu. Můžete si zajít ke kosmetičce, zeptat se na přípravky, které by nám mohly pomoci. Další možností je návštěva kožní lékařky. Ta se zabývá i špatnou pletí.
blondýna s kloboukem
Nejsem moc tlustá?
Ženy se chtějí ostatním líbit. Přejí si krásnou postavu i přesto, že budou jíst nezdravé a tučné věci. Pokud se na sebe dívá do zrcadla, tak většinou hledá „faldíky“ a místa, která by se jí mohla zdát „tučnější“. Snaží se v životě držet nesmyslné diety, které stejně nezabírají. Čtou si různé články a knihy. Zajímají se o nejnovější trendy v hubnutí. Jestliže chceme nějaké to kilo shodit, nejlepší bude pohyb, zdravá strava a pevná vůle.
Moje vlasy vypadají hrozně
Dívky mají období, kdy se cítí oteklé, ošklivé, nelíbí se jim v pondělí jejích pozadí a v úterý se jim nelíbí jejich stehna. Vždy na sobě hledají něco, co není dokonalého. Mezi tyto nedokonalosti občas patří i vlasy. O své vlasy se snaží pečovat, ale zároveň je ničí žehlením a kulmováním. Občas mají den, kterému říkají „bad hair day“. V tento den si nejčastěji stáhnou vlasy do drdolu nebo culíku a dál je nechtějí řešit.