Domů » Narozeninové překvapení

Narozeninové překvapení

  • od

Vymyslet tu správnou narozeninovou zábavu a vhodný dárek pro děti, to může být pěkně tvrdý oříšek. Přesto se dnes nabízí poměrně dost možností, jak si s tím hravě poradit. Stačí mít jen nápad a motivaci. Děti od přírody chvíli neposedí a tak je dobré například pro ně přichystat něco s pohybovou aktivitou, občerstvením a samozřejmě s kamarády. Zcela přirozeně se musí vybírat zábava úměrně věku a hlavně je to především významný den pro oslavence, tak je třeba, aby si ho náležitě užil. V tomto případě se nabízí oslava narozenin Praha. Nevíte, co to znamená nebo co se zatím schovává? Inu pořádná pohybová party.

Tak trochu si zaskáčeme

Oslavu totiž nachystáme v trampolínovém parku zvaný JumpPark. Prakticky sem chodí rozličné věkové skupiny lidí a dětí, jen tak se pobavit, trochu si zaskákat a užít si spousty legrace. Navíc jako bonus to prospěje jejich tělu. Trampolíny jsou od stěny ke stěně, různě propojené a doplněné pěnovými kostkami. Zkrátka jedno velké skákací hřiště. Dokonce se zde dá zahrát 3D vybíjená, vyzkoušet si hody na basketbalové koše nebo tak trochu si nacvičit akrobatické kousky. Možností je skutečně mnoho. Děti si pěkně protáhnou tělo a zároveň posílí kosti, vyzkouší svoji sílu a ohebnost.

malá fitness trampolína

Narozeninová party

V rámci narozenin se dá provést rezervace a nepůjde jen o tak nějaké nekontrolovatelné skákání. Děti získají svého trenéra a ten je ještě leccos naučí. Samozřejmě narozeniny bez pořádně oslavy, to zkrátka nejsou žádné narozeniny. Naštěstí ani ta zde nebude chybět. Přinést si vlastní dort není překážkou, ale o vše ostatní se postará obsluha a dětské šampaňské může začít téct proudem. Rodiče musí přimhouřit oči, jelikož nechybí chipsy, zmrzliny, tyčinky a další pochutiny, ale na druhou stranu, jsou to přece narozeniny. Menší catering bude zárukou pro občerstvení po skákání, ale zároveň příležitostí pogratulovat oslavenci a předat malé dárečky.