Domů » Mobilheim je bydlení, které si vás získá

Mobilheim je bydlení, které si vás získá

  • od

Víte, jak si snadno opatřit bydlení za rozumnou cenu? Tou nejsnazší cestou je pořízení praktického mobilního domu neboli tak zvaného mobilheimu.
Mobilheimy http://www.lavarohouse.cz/ mají lidem jistě co nabídnout, vždyť už se osvědčily na mnoha jiných místech světa, tedy především na západě a na severu Evropy. Nicméně to, co je činí pro lidi maximálně atraktivní, je bezesporu jejich nízká pořizovací cena, protože žádné jiné tradiční bydlení nezískáte tak levně.
Ač je jejich název v překladu do češtiny možná mírně zavádějící, tak v praxi vás rozhodně nezklamou a nemusíte se bát bydlení v nějakém netradičním alternativním domě, který by vás vykazoval na okraj běžné společnosti. Naopak, mobilní domy v běžných obcích výborně zapadají do klasické zástavby, ideálně, pokud se je rozhodnete umístit někam na vesnickou zahradu.

domeček z kostek na trávě

Takový typ domku se navíc skvěle hodí nejen jako trvalé, ale také jako sezónní rekreační bydlení. Tím spíše, že v sezónním provedení je jeho cena ještě nižší. Takže pokud toužíte po chatě někde na venkově anebo u rybníka či u lesa, pak je mobilní dům ideální volbou pro vás, protože ho můžete mít za bezkonkurenční cenu.

otevřené dveře

Navíc, pozemek, na který mobilheim umístíte, nemusí být dokonce ani váš – postačí, když budete mít kus odpovídající velikosti mobilheimu pronajatý. Je to dáno především tím, že pro umístění takového typu bydlení nepotřebujete žádné úřední povolení, tedy ani stavební povolení, ani ohlášku. Ušetříte si tak mnoho starostí, a také mnoho času, který by vás klasická stavba stála.
I proto můžete v mobilním domě bydlet v naprosto rekordním čase. Od doby, kdy si ho závazně objednáte, uplyne sotva několik týdnů do data, kdy bude usazen na váš pozemek. Mobilheim zhotoví výrobce v areálu své firmy na základě vašich požadavků a na míru vašim potřebám a doveze ho speciálním vozidlem až na místo, kde ho také odborně usadí. A ihned poté se do něj můžete nastěhovat.