Domů » Kvalitní SW potřebujete i Vy

Kvalitní SW potřebujete i Vy

  • od

V době elektronické komunikace nesmíte zůstávat pozadu. Také pracovní pozice skladníka může mít kvalitní skladový program, který zajistí Vaši bezchybnou a dokonalou práci. A že i skladník má bezesporu důležitou funkci ve firmě? To je pravda pravdoucí.

skladiště

Úloha skladníka není zanedbatelná
Neznalý člověk by si řekl, že napsat kartu příjmu a kartu výdeje umí vyplnit každý. Ale ten, kdo skladníkem v praxi skutečně je, ví, že to tak jednoduché není. Pravdou je, že v podstatě v této činnosti jde hlavně o příjem a výdej. Ale to není všechno.
Náplní práce skladníka je

  • zachovávat podmínky pro skladování,
  • vést evidenci příjmů a výdejů ve skladu,
  • přejímat produkty a kontrolovat je,
  • zabezpečit optimální zaplňování skladu a přehledně označovat jejich název a umístění,
  • starat se o běžnou údržbu skladu,
  • soustavně aktualizovat skladové zásoby.

Máte Vy ve svém skladu dokonalý pořádek, který je v souladu s administrativou? Jste se svým současným skladovým programem spokojeni?
Přemýšlejte o změně k lepšímu
Pokud nejste až tak spokojeni se zavedeným systémem vedení skladu, určitě byste se měli informovat o možnostech kvalitních skladových programů na trhu.
Je také dost možné, že jste si na systém již zvykli, a proto nejste nakloněni nějakým výrazným změnám. Ale to je velká škoda. Věřte tomu, že se šikovným softwarem pro sklady budete mít víc času na manuální činnosti, které jsou s Vaší pozicí skladníka také spojeny.

software

A navíc získáte okamžitý přehled o všech regálech, o okamžitých objemech zásob, a dokonce i přehled o cenách. Nevyplatí se věnovat zpočátku víc času proškolení s novým skladovým programem, který Vaši práci usnadní a zkvalitní? Nebuďte tedy tvrdohlaví a nebraňte se produktu, který zajistí bezchybnou a snadnou práci na Vaší pracovní pozici! Přijměte výdobytky doby, které jsou stvořeny ve váš prospěch.