Domů » Kupujte kvalitu!

Kupujte kvalitu!

  • od

S blížícím se časem Vánoc se z televizí hrnou reklamy na hračky všech různých druhů. Nicméně nenechte se zmást. Většina z nich pochází z Číny a jsou vyrobeny z plastu a dalších nekvalitních materiálů. Sehnat poctivou hračku, může být občas nadlidský úkol. Nicméně neztrácejte hlavu, existují i takové.dítě s krabicí od hračky
V poslední době se opět vrací do módy poctivá, ruční výroba z kvalitních materiálů. Ideálně by tyto hračky měli být ze dřeva a pocházet z České republiky. Jednou z takových firem je ChytráLiška. Společnost se zabývá právě tvorbou kvalitních a dřevěných hraček. Kladen důraz je samozřejmě i na moderní design. Zároveň je firma vyhlášena svoji specializací na montessori a vzdělávací hračky. Především díky tomu jsou právě tyto výrobky jedním z nevhodnějších dárků.
Příkladem může být například velký domeček pro panenky ChytráLiška.cz. Jedná se o velkou maketu skutečného domu. Jejich velkým plusovým bodem je to, že jsou vyrobené precizně a do nejmenších detailů. Pokud jej tedy koupíte dceři, která panenkám příliš neholduje, ani tak neprohloupíte. Všechny baráčky jsou dostatečně prostorné, není proto problém, aby byly prostory obývány i něčím jiným, nežli obyčejnými panenkami – fantazii se meze nekladou. Dřevěné domečky mohou sloužit i jako dekorace. Jedná o perfektní doplněk do dětského pokojíčku.
Je sice pravdou, že na internetu seženete mnohé podobné výrobky, které jsou levnější, nicméně zde je nižší cena vykompenzována nekvalitním materiálem a nehezkým designem.zabalené růžové dárky
Především díky své velké kvalitně není problém, aby hračka vydržela i několik generací. Zároveň je vhodná i do prostor, kde se nachází více dětí najednou, jako jsou například jesle, dětské školky, čekárny u doktorů, společenské místnosti a podobně. Není ani výjimkou, zahlédnete-li si s touhle hračkou hrát nějakého chlapce, který si z domečku udělá válečný bunkr pro vojáčky.