Domů » Když je třeba mít dobrý zvuk

Když je třeba mít dobrý zvuk

  • od


Předpokládám, že dáte v případě onoho prve zmíněného člověka nejspíše raději ruce pryč. Ne proto, že by byl nezbytně horší než jeho kolegové, ale prostě proto, že v tuto chvíli nevzbuzuje dostatek důvěry. Protože je v podvědomí lidí, že ti nejlepší finančníci žijí ve velkých městech a žijí v přepychu. A kdo neodpovídá této vžité představě, vypadá přece jenom do jisté míry nedůvěryhodně.
dopis boxy

A finanční makléři v tomto nejsou ani zdaleka sami. Podobně tratí na důvěryhodnosti třeba i
cestovní agentury z nějaké zapadlé vesnice
prodejci nemovitostí se sídlem ve zchátralé ruině
bankéři jezdící v prastarém embéčku
automechanici v kvádru nebo naopak doktoři v prodřených džínách
a další
Zkrátka a dobře, „šaty dělaj člověka“, což platí nejen pro šaty. Platí to třeba i pro to, kde má ten který člověk své sídlo.
Ovšem je nasnadě, že není vše až tak jednoduché. Protože představte si, že byste si dejme tomu měli koupit nebo pronajímat hned několik nemovitostí všude možně po vlastech českých. Že byste pro jedny klienty měli kancelář v Praze, pro jiné v Brně, že byste měli zvlášť úřadovnu pro Ostravaky a jinou naprosto jednoduchou a nezáviděníhodnou pro chudáky z venkova, jimž nedělá městský luxus dobře na duchu.
Jednak byste se dost možná i uběhali a ujezdili, abyste se stihli na všech těchto místech průběžně vyskytovat, možná byste se nedoplatili, kdybyste si v každé provozovně měli vydržovat alespoň nějakého svého zástupce.
poštovní schránky

Ovšem i v této situaci existuje řešení. Vždyť i pouhé .
Pokud byste takové potřebovali dejme tomu v Praze, není nic snadnějšího, než si ho pořídit. Mít tak v naší stověžaté matce měst svou adresu, aniž byste museli utrácet nehorázné peníze za nějaký ten nemovitý objekt.
Stačí třeba i pouhopouhých 199 korun měsíčně a rázem můžete mít právě takové virtuální sídlopro vaši firmu. Tedy mít na některé z nabízejících se adres fiktivní kancelář. V níž vám poskytovatelé této možnosti zařídí třeba i takové věci, jako je přeposílání dopisů a veškeré korespondence tam, kde fakticky sídlíte.
Jak je to jenom snadné, mít třeba takovou existující a zároveň i neexistující, tedy virtuální kancelář! Kolika lidem už taková slouží k jejich plné spokojenosti! A může dobře posloužit i vám.
Třeba dejme tomu ve chvíli, kdy vám nespokojení partneři přijdou dát přes ústa a zjistí, že vás tam nenajdou.