Domů » Jak si usnadnit hubnutí?

Jak si usnadnit hubnutí?

  • od

Každý, kdo se někdy pokoušel nebo právě pokouší zhubnout, ví, že to není nic, co by mu ostatní mohli závidět. Že jde o proces, který sice vede k vytouženému cíli, ovšem cesta je to věru trnitá a plná nástrah.
Protože ono se to snadno řekne, že člověk shodí nějaká ta přebytečná kila, jenže zrealizovat to je o poznání horší. A to už zanedlouho, jakmile ho přepadne hlad nebo chuť. Dotyčný si v tu chvíli sice ještě řekne, že odolá svodům ledničky a spíže, jenže čas běží a onen nutkavý pocit ne a ne ustat. Hlad je čím dál nezkrotnější, a zatímco by si dotyčný na počátku dal jen třeba něco dobrého, nakonec by – jak se říká – jedl snad i hřebíky. Případně s Cimrmany „by snědl i Kratochvíla“.zdravá strava
A když dotyčný jedinec hlady skutečně už šilhá, jak se říká, a pošilhává při tom po hodinách, zjišťuje ke svému zděšení, jak krátkou dietu má teprve za sebou a jak dlouho by ji měl ještě držet. A ručičky jako by se pomalu ani nehýbaly vpřed.
Prostě hrůza! Hrůza, kvůli níž nejeden z podobných lidí svou touhu po zhubnutí dříve či později vzdá. Protože ‚přece neumře hlady!‘
Jenže nejen že dietu ukončí předčasně, ale uzavře ji tím, že se ‚odškodní‘ za ona prožitá muka tím, že se opravdu pořádně nadlábne. A zatímco shodil maximálně několik deka, přibere v tu ránu klidně i nejedno kilo. A už se to s ním veze.
Prostě není takový hlad nic příjemného. A v kombinaci s pohybem, který je k hubnutí rovněž důležitý, je to nejednou přímo nesnesitelná kombinace.
A co udělat, abychom nemuseli být jako bečky? Aby se tato muka dala nějak přežít?dobrou chuť
Vlastně si lze pomoci – a to víc než vydatně – tím, že si pořídíme nějaký ten přípravek, který při snižování nadváhy prokazatelně pomáhá. Třeba Trimex Rychlé hubnutívíce než usnadňuje. Ne, nerozpouští tělesný tuk ani nedělá jiné zázraky, ale docela prostě vyvolává pocit sytosti a zahání chuť k jídlu. A když člověk díky němu nemá hlad, hned se mu hubne daleko snáze. S ním lze úspěchu dosáhnout, aniž by se jeden vysloveně mučil hladem. A to je důležité.