Domů » Dokud je nepotřebujeme, tak je nepostrádáme

Dokud je nepotřebujeme, tak je nepostrádáme

  • od

Celkem běžně se skoro v každé domácnosti najdou sáčky do koše nebo mikrotenové pytlíčky na svačiny dětem do školy. Dokud jsou doma, tak je nikdo nepostrádá, nezaberou skoro žádné místo a v podstatě se ani nevystavují jako nějaká dekorace. Když dojdou a vypotřebují se, jednoduše chybí a mnohdy skutečně nejdou ničím nahradit. Pokud chceme něco uložit do mrazničky a nemůžeme nalézt vůbec nic vhodného, tak jsme se ocitli v zapeklité situaci. To si posteskneme, jak ideální byly pytlíčky s jezdcem. Jednoduše bychom je uzavřeli a poté mohli opět otevřít v potřebný čas. A to nemluvě o lepicí pásce, která většinou začne chybět, když jí potřebujeme.

zelené fazolky uložené do sáčku

Co si udělat malou zásobu?

Nikdo nechce skladovat zbytečně nějaké věci, které nepotřebuje. Jenomže pokud pracujeme v obchodě nebo na jiném pracovišti, kde se například sáčky hodí na balení textilu nebo tiskovin, případně potřebujeme ještě zboží zabalit do pevné obálky, která obsah ochání před vniknutím prachu nebo vlhka, poté to rozhodně není na škodu. Poté se lze obrátit na společnost 2pack s.r.o., která se stará o výrobu tohoto spotřebního materiálu.

Obálky – můžeme si vybrat přesně takové, které potřebujeme. To znamená od klasických až po bezpečnostní nebo bublinkové, které jsou velmi šikovné a chrání obsah i před nárazem. Vyrábí se z papíru, plastu nebo i z kartonu a samozřejmě si ještě lze objednat i správné velikosti.
Sáčky a pytle – ty dlouho rozebírat ani nemusíme, přesto se moderní technologie dotkla i jich a tak jsou velmi praktické uzavíratelné sáčky s klopou nebo s jezdcem.
Lepicí pásky – klasickou izolepu také není třeba dlouho popisovat, stejně tak jako různé potiskové firemní. Ideální pomocnice i na cesty. Šikovné jsou zároveň oboustranné nebo krepové, ty jsou vhodné přesně tam, kde potřebujeme něco oddělit a nepoškodit výrobek, například při stříkání nebo malbě.


Kartonové krabice – ty se hodí nejen na stěhování nebo zasílání balíčků. Přímo kartony jsou skvělé na proložení zboží na paletách a podobně.
Není problém se podívat na nabídku firmy, která tento veškerý materiál vyrábí a podle potřeby si objednat prakticky cokoliv z nabídky.