Domů » Dárek, který každý potřebuje a málokdo si ho sám koupí

Dárek, který každý potřebuje a málokdo si ho sám koupí

  • od

Flash disk je něco, co prakticky každý někde doma má. Většinu času si na něj ani nevzpomene, ale když už ho potřebuje, tak jej nikdy nemůže najít. Platí u nich podobné zakletí jako u ponožek. Jen s tím rozdílem, že v pračce vždy najdete alespoň jednu ponožku z páru, zatímco USB disk se ztratí celý. Proto je tato maličkost pořád tak vítaným dárkem, který můžete pořídit na nepřeberném množství webových stránek nabízejících elektroniku nebo v kamenných obchodech. Koupě zabere pár kliků, nebo jednu krátkou zastávku ve vašem oblíbeném elektru, ale si na koupi flashky jen málokdo vzpomene.
Nápadité a vtipné usb
Proto se jedná i nadále o perfektní malý dárek, který příjemně potěší. Obzvlášť lámete-li si hlavu s vánočními nebo propagačními dárky pro vaše obchodní partnery či zákazníky. Kteří budou rádi, že mají opět disk, na který vloží své prezentace, fotografie či dokumenty. Cenově jsou USB disky dobře dostupné. Můžete zpravidla pořídit disk s kapacitou od 2 GB až po 32 GB.

Co se týče designu, tak na trhu je nepřeberné množství, a to co se týče barvy, tak i provedení. Můžete zakoupit flash disk v plastovém, kovovém, či dokonce bambusovém provedení. Barvu můžete zvolit prakticky jakoukoliv. Na trhu jsou ji různé formy provedení. Vaše flashka může být například ve tvaru klíčku, květiny, zvířátka nebo hamburgeru. V nabídce prodejců jsou i flash disky, které můžete nosit na klíčích. Záleží jen na vás jakou si vyberete.
Klasické USB
Společnost si taktéž může umístit na povrch disku své logo, webové stránky, telefon či adresu. Logo může být na disk umístěno natištěním nebo gravírováním, které je možné z obou stran, tím získáte větší prostor pro vaši propagaci. Ceny se také odvíjejí od množství, které objednáte, proto je výhodnější pořídit naráz více kusů, které svým obchodním partnerům a zákazníkům můžete rozdávat v průběhu roku.