Domů » Co zub, to perla

Co zub, to perla

  • od

Nemocné zuby dovedou docela dost potrápit. Dokonce se říká, že není nic horšího nežli právě bolest zubů. Avšak zanedbané dentální problémy mohou přinést i mnoho dalších zdravotních potíží. Je tedy určitě potřeba se o tuto část našeho těla náležitě starat. Mít ošetřený chrup ale může být někdy málo.

bělení zubů

  • Co vám bude platné, když nebudete mít v ústech jediný kaz, pokud bude váš úsměv i tak mírně odpudivý z důvodu nehezkého zabarvení zubů.
  • Tento problém řeší především milovníci kávy a červeného vína.

Některé prostředky k bělení chrupu dentisté raději nedoporučují. Mohou totiž narušit zubní sklovinu. Proto by se měl každý raději svěřit do rukou odborníků https://www.2kdent.cz/, kteří docílí bělostného odstínu bez nežádoucích vedlejších účinků. Aplikací bělící látky, která chemicky reaguje s usazenými pigmenty lze dosáhnout toho, že váš úsměv bude opravdu bez poskvrny. Bělení může probíhat různými způsoby.

  1. Pokud navštívíte ordinaci, bude vám aplikována ochranná hmota a nanesen bělící přípravek na zuby.
  2. Pro domácí bělení je zapotřebí zhotovit speciální nosiče bělícího gelu. Pak si budete pohodlně aplikovat potřebnou látku doma, podle návodu dentálního hygienika.

pusy

Není pravda, že nic nepomáhá

Problém bývá u zubů, které jsou takzvaně mrtvé. Což znamená, že z nich byl vytažen nerv. Po tomto zákroku zuby získávají šedou nebo dokonce i narůžovělou barvu. Nepříjemné je to především u předních zubů. I tento problém lze odstranit speciálním gelem, který chrup vybělí zevnitř. Pokud už jste tedy vyzkoušeli všechny bělící pasty, gely a vodičky, které jsou volně prodejné a výsledek je nulový, pak je potřeba určitě popřemýšlet po jiných možnostech. Rozhodně nic nevzdávejte a nechtějte se smířit s tím, že váš úsměv už nebude nikdy tak krásný, jako kdysi. Zoubky jako perličky můžeme mít všichni, a to v každém věku.