Domů » Co takhle nebankovní hypotéka?

Co takhle nebankovní hypotéka?

  • od

I podnikatel je jenom člověk a proto se i tento může nejednou dostat do problémů finančního rázu. A musí je nějak vyřešit. A protože peníze nerostou na stromech a nemůže si je tak natrhat, protože je jejich patisk zakázán a ukrást je je trestné, nezbývá dotyčnému nakonec, než si je půjčit.
Jenže je otázkou, kdo takovému člověku půjčí a za jakých podmínek. Někteří z poskytovatelů půjček mívají totiž přísná pravidla a není vůbec vyloučeno, že u nich jeden neuspěje.

dolar a dům

A tak nakonec nejednou nezbude než zvolit produkt nebankovni-hypoteka-cz.cz.
Taková hypotéka bez registru může totiž přijít vhod leckomu. Třeba i člověku, který ony finance potřebuje nejen na nákup nemovitosti nebo financování podnikání, ale i na úhradu exekuce, dluhů OSSZ, VZP, Finančního úřadu a podobně. Což už samo o sobě napovídá, že někdo takový nepůsobí právě důvěryhodným dojmem.
A někomu takovému často banka odmítne vyhovět. Třeba i kvůli záznamům v registrech, nízkým příjmům a jiným potenciálním problémům.
Americká hypotéka bez registru se naopak o podobné problémy nejednou nestará. Stačí jí, pokud dostane coby záruku do zástavy nemovitost a tím to je odbyté. Hlavní je pro ni to, že je takový člověk vzbuzující oprávněný dojem, že bude schopen splácet, a lze mu vyhovět.

eura svazky bankovek

Stačí poslat několik snímků zastavované nemovitosti, vyplnit jednoduchý formulář, dohodnout podrobnosti a podepsat smlouvu a peněz se dočká i ten, kdo by jinak neměl moc nadějí.
A peníze pak dorazí tomu, kdo je potřebuje, velice rychle. Může dostat až sedmdesát procent ceny zastavované nemovitosti, aniž by bylo nahlíženo do jeho registru dlužníků, nemusí prokazovat příjmy a naopak může mít na krku i exekuci. Vše je schváleno do čtyřiadvaceti hodin od zažádání a po podpisu smlouvy jsou peníze hned zaslány na žadatelův účet.
Takže stačí, když má člověk byt, rodinný dům, klidně i družstevní byt, chatu, pozemek či komerční objekt a může si lehce přijít k potřebným financím. Které pak může splácet tak, jak to oběma stranám vyhovuje, klidně i velice dlouho.
A znáte lepší nabídku?