Domů » Co rozmyslet před koupí

Co rozmyslet před koupí

  • od

·         Nové nebo ojeté
Často rozhoduje cena a co je nové, je i drahé. U ojetých zase nemáte jistotu původu, i když Vám ji bazary rády garantují, těžko jim věřit. Šikovným řešením bývá koupě ročních, referenčních vozů. Mají najeto pár kilometrů a jsou za hodně příznivou cenu.

kufr

·         Českou nebo cizí značku
Patrioti dávají přednost českému autu. Má to své výhody i v široké síti specializovaných autoservisů a v ceně a dostupnosti náhradních dílů. A česká auta, jsou hezká auta! Tím myslím pouze značku Škoda.  Ty ostatní se za české jen vydávají.

·         Malé nebo velké
Jedno menší do města, druhé větší na rodinné dovolené. S malým se dobře parkuje a mívá menší spotřebu. Mně se ve městě výborně osvědčil Smart. Byla to srdcová záležitost. S narozením potomka musel ale z domu a přišla Fabia. Kufr akorát na kočárek. Manžel má Superb, jsme patrioti.

auto

·         Diesel, benzín nebo hybrid
Co se vyhlídek do budoucna týče, tak první nekupovat.
·         Výbava
Hodně individuální záležitost a také věc peněženky. Někomu se hodí zabudovaná navigace, jinému vyhřívání čelního skla a zrcátek, další chce teplo pod zadkem a jiný tažné zařízení. Možností dovybavení vozu, pokud kupujete nový, je opravdu mnoho.