Domů » Bez krytu skutečně dlouho nevydrží

Bez krytu skutečně dlouho nevydrží

  • od

Nákup nového mobilního telefonu je vždy záležitost, kterou poměrně dlouho a pečlivě zvažujeme, zejména v oblasti výkonnosti zařízení. Mnohdy hraje důležitou roli i jeho vzhled a velikost. Každý uživatel má samozřejmě jiný vkus i požadavky, ale všichni do jednoho by měli mít jedno společné. Tím máme na mysli snahu ochránit svůj přístroj co nejlépe před poškozením ve formě poškrábání a v případě pádů popraskání displeje. Proto, abyste svého miláčka měli jako ve vatičce, se nabízí kryt na Huawei P Smart, jehož použití eliminuje v mnoha případech výše jmenované nehody, které se mohou stát při běžné každodenní manipulaci s telefonem.

Dívka sedící na zemi, držící telefon v ruce

Uzavřete svůj přístroj do bezpečného pouzdra z umělé kůže, kterou nabízíme v mnoha jednobarevných i vzorovaných provedeních. Stabilitu přístroje zajišťuje vanička v zadní straně pouzdra a také pevné magnetické zapínání. Nechybí ani otvory pro fotoaparát a konektory a možnost využití pouzdra jako praktického horizontálního stojánku. Vybírejte typy, které jsou blízké vašemu vkusu. Naleznete zde produkty zaměřené svým designem na manažery, teenagery, i děti.

Oblečte svého miláčka do kabátku z pružného plastu, jenž zde chrání zejména záda a boční stěny přístroje. I zde vás překvapí velký výběr modelů s tekutými třpytkami, motivem květin, zvířat, nebo velmi oblíbených lapačů snů. Vybírat můžete z více jak čtyřiceti modelů. V případě volby tohoto pouzdra zvažte také navíc nákup ochranného tvrzeného skla, které se postará o bezpečnost displeje v případě pádu.
Dvě ženy pořizující si selfie

Nezapomeňte se před nákupem zaregistrovat a získat tak možnost získávání věrnostních bodů za každý další nákup. Začněte objednávat už dnes a dejte svému novému i staršímu telefonu nový a neokoukaný vzhled. Potěšte nejenom sebe, ale i své blízké neotřelým a praktickým dárkem, kterým uděláte vždy radost.